Bramy, drzwi, automatyka

GROS to producent wysokiej klasy bram i drzwi.

Bogata oferta najlepszych bram garażowych, przemysłowych, drzwi stalowych i aluminiowych.
01

Najlepsi
specjaliści

01

Doświadczona kadra techniczna odpowiedzialna za planowanie i nadzór produkcji. Dbałość o detale, nowoczesne podejście do wzornictwa produktów, marketingu i współpracy z Partnerami. Eksperci ze świata logistyki i IT, gwarantujący optymalny przebieg procesów.

02

Sprawdzone podzespoły

02

Najwyższej jakości panele segmentowe dostępne w wielu kolorach i przetłoczeniach. Stalowe elementy bram ocynkowane. Prowadnice wyprodukowane z ocynkowanej, gatunkowej i certyfikowanej stali. Sprężyny w technologii kuleczkowanej o wysokiej wytrzymałości. Farby natryskowe i proszkowe najlepszego gatunku.

Fotografia budynku z bramą
03

Certyfikowane bezpieczeństwo

03

Bramy wyposażone w szereg zabezpieczeń minimalizujących ryzyko wypadków. Zbadane i spełniające wszystkie restrykcyjne normy krajowe i europejskie. Ich certyfikacja CE wykonana przez TÜV świadcząca o najwyższej jakości produktów. Konstrukcja oraz parametry cieplne drzwi przetestowane w Laboratoriach Techniki Budowalnej.

04

Innowacyjne rozwiązania

04

Nowoczesny park maszynowy. Prosty i intuicyjny system zamówień online dla Partnerów. Rozbudowane oprogramowanie produkcyjne optymalizujące czas realizacji zamówień. Zintegrowany system logistyczny i magazynowy. Komputerowy system kompletacji zamówień minimalizujący ryzyko niezgodności produktu. Własna flota samochodowa.

05

Elastyczne podejście

05

Bramy i drzwi produkowane na indywidualny wymiar, umożliwiające dopasowanie ich zarówno do nowych, jak i istniejących budynków. Możliwość wytworzenia idealnie dopasowanego produktu przy zachowaniu atrakcyjnej, nowoczesnej stylistyki i nienagannej jakości.

więcej...

Bramy
garażowe

więcej
Brama garażowa

Wyjątkowa
estetyka

Bramy zaprojektowane tak, by doskonale wyglądać w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących i pomieszczeniach gospodarczych. Szeroki wybór typów bram i ich przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia ich idealne dopasowanie do pozostałych elementów budynku.

Wysoka
funkcjonalność

Zastosowane innowacyjne rozwiązania i najwyższej jakości wykonanie, napędy oraz podzespoły dostarczone przez renomowanych i zaufanych producentów. Wysokiej klasy bramy gwarantują ograniczenie utraty ciepła z wnętrza budynku oraz tłumienie hałasów.

Maksymalne
bezpieczeństwo

Nowinki technologiczne gwarantujące długotrwałość bramy i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty wyposażone w szereg zabezpieczeń (takie jak panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny czy sprężyny, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe w bramach segmentowych czy hamulec inercyjny, fotokomórki i zabezpieczenie krawędziowe w bramach rolowanych) minimalizujące ryzyko wypadków.

Bramy
przemysłowe

więcej
Brama przemysłowa

Szerokie
zastosowanie

Bramy przemysłowe idealnie sprawdzające się w budynkach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej czy centrach logistycznych. Szeroki wybór typów bram i ich przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia idealne ich dopasowanie do pozostałych elementów budynku.

Niezawodność i
trwałość

Ograniczenie utraty ciepła z wnętrza garażu i wytłumienie hałasu. Możliwość komfortowej obsługi ręcznej lub automatycznej. Szeroka gama dodatków podnoszących wygodę użytkowania, takich jak okna, panele aluminiowe przeszklone, dodatkowe zamki czy drzwi przejściowe dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Komfortowe
użytkowanie

Wygodne otwieranie ręczne poprzez zastosowanie wysokiej klasy wału napędowego wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy (dla bram segmentowych) lub otwieranie automatyczne z zastosowaniem zdalnego sterowania (dla bram segmentowych i rolowanych).

Drzwi
profilowe

więcej
Drzwi profilowe

Idealne uzupełnienie
bramy

Świetnie sprawdzą się w budynkach mieszkalnych i użytku publicznego, garażach, pomieszczeniach gospodarczych, halach przemysłowych czy centrach logistycznych. Poprzez zastosowanie panelu segmentowego lub wykonanego z blachy gładkiej, drzwi są idealnym dopełnieniem bramy i to bez znaczenia czy jest to brama segmentowa czy dwuskrzydłowa czy rolowana.

Niezwykła
wytrzymałość

Stabilna i trwała konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła, wykonana ze stalowych lub aluminiowych profili. Skrzydło drzwi wypełnione wkładem z szybami bezpiecznymi, panelami z blachy gładkiej lub panelami segmentowymi. Najwyższej jakości materiały gwarantujące długotrwałość i wykonanie z dbałością o każdy detal.

Indywidualny
projekt

Drzwi produkowane na wybrany przez Klienta wymiar. Dostępne drzwi jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. Dostępne wersje modeli pełnych, przeszklonych lub pełno-przeszklonych. W zależności od rodzaju drzwi mogą być ona zamontowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew.

Drzwi
wejściowe

więcej
Drzwi wejściowe

Idealne rozwiązanie
do domu i mieszkania

Świetnie sprawdzą się w budynkach wielo i jednorodzinnych jako drzwi wejściowe. Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z ocynkowanych profili stalowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili aluminiowych z przekładką termiczną.

Skuteczna
termoizolacja

Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru lub polistyrenu, drzwi posiadają komplety uszczelek w ramie oraz w skrzydle, opcjonalnie dodatkową uszczelkę od dołu skrzydła.

Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia nawet
do 0,7 W/m2K (zależnie od modelu).

Indywidualny
projekt

3 lub 5-punktowe zamki Winkhaus z wkładką z funkcją antypaniczną.

Bolce antywyważeniowe oraz zawiasy 2D lub 3D (regulowane w wielu płaszczyznach).

Drzwi i ścianki
stalowe LOFT

więcej
Drzwi i ścianki stalowe LOFT

Eleganckie
i funkcjonalne

Drzwi i ścianki LOFT to doskonałe rozwiązanie zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biurowych. Charakteryzują się minimalistycznym designem, który doskonale współgra z nowoczesnym stylem życia, oraz doskonałą funkcjonalnością.

Niezawodne
i trwałe

Drzwi i ścianki LOFT wykonane z solidnych profili stalowych, dostępne w 13 różnych typach oraz 3 przeszkleniach pozwalają dostosować ilość światła przenikającego do pomieszczenia, tworząc jednocześnie unikalny i praktyczny element aranżacji.

Wyjątkowa
estetyka

Dzięki starannie dobranym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, nasze drzwi i ścianki LOFT nie tylko stanowią estetyczny element wnętrza, ale również praktyczne rozwiązanie.

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić