Dla partnerów

Chciałbyś nawiązać współpracę z nami? Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi kierownikami sprzedaży lub biurem handlowym.

Profesjonalna obsługa i szkolenia

Gwarantujemy błyskawiczną i fachową obsługę każdego Partnera. Nasi eksperci odpowiadają na wszystkie pytanie związane z produktami GROS oraz doradzają w kwestiach technicznych. Dla Partnerów oferujemy również specjalistyczne szkolenia handlowe i techniczne.


Innowacyjne rozwiązania

Oprócz standardowych produktów, nieustannie wprowadzamy i rozwijamy niestandardowe rozwiązania technologiczne. Dzięki nowoczesnemu podejściu do projektowania wyprzedzamy aktualne trendy panujące w branży, dbając o jakość, estetykę i funkcjonalność produktów.


Zoptymalizowany proces realizacji zamówień

Oferujemy prosty i intuicyjny system zamówień online dla Partnerów z prognozowanymi i realnymi terminami produkcji. Opierając się na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych skracamy czas realizacji zamówień oraz minimalizujemy ryzyko niezgodności produktu. Posiadamy własną flotę samochodową, więc szybko dostarczymy produkty do wskazanego miejsca.


Chciałbyś nawiązać współpracę z nami?

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi kierownikami sprzedaży lub biurem handlowym.