Drzwi wejściowe TERMO 92

Produkowane w standardowych wymiarach drzwi wejściowe do budynków jedno- i wielorodzinnych, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów, charakteryzujące się znakomitymi parametrami technicznymi, doskonałym designie i konstrukcji. Zapewniające nie tylko trwałość, ale także maksymalny komfort użytkowania przestrzeni mieszkalnej. Model ten znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych projektach budynków, wymagających spełniania wyśrubowanych norm w zakresie termoizolacji czy bezpieczeństwa. Spełni wszystkie oczekiwania, służąc przez lata w doskonałym stanie.
  Pobierz ulotkę

Najwyższa jakość

Drzwi wykonane z wysokiej klasy materiałów, z dbałością o każdy detal oraz wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań dla wieloletniego, bezproblemowego i wygodnego użytkowania.


Najwyższa jakość
 

Nowoczesny design

Model zachwyca swoją prostą formą i elegancką kolorystyką, którą łatwo dopasować do stylu elewacji, na uwagę zasługuje również skrzydło estetycznie zlicowane z ramą drzwi.


Nowoczesny design
 

Sprawdzone zabezpieczenia

Zaawansowany 5-punktowy zamek Winkhaus z elektrozaczepem, trwałe materiały i zawiasy z tylnymi bolcami antywyważeniowymi to niezawodny pakiet zabezpieczeń, chroniących przed włamaniem.


Sprawdzone zabezpieczenia
 

Najlepsza izolacja

Grubość profili 92 mm w połączeniu z izolacją z XPS, przekładką termiczną oraz podwójnym systemem uszczelek gwarantuje doskonałe parametry termoizolacji oraz skuteczne tłumienie hałasów.


Najlepsza izolacja
 

Dopasuj drzwi do siebie


Modele drzwi wejściowych TERMO 92

Model 01
Model 02
Model 03
Model 04
Model 05
 

Kolory drzwi wejściowych TERMO 92

RAL 7016
RAL 9016
Złoty dąb
Orzech
Winchester
 

Linie kolorystyczne okuć drzwi wejściowych TERMO 92

INOX Line
BLACK Line
 

Wybierz drzwi wejściowe TERMO 92 jeśli:

Potrzebujesz modelu o najlepszych właściwościach izolacyjnych.
Szukasz nowoczesnych
drzwi.
Cenisz sobie najwyższą jakość materiałów.

Parametry i opis techniczny


Drzwi stalowe wejściowe TERMO 92 dostępne są w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z profili aluminiowych (pokrytych folią PCV) z izolacją termiczną i stabilizatorem drewnianym. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 3D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano 2 komplety uszczelek systemowych. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną. Skrzydło drzwi o grubości 92 mm wykonane z profili aluminiowych z przekładką z tworzywa sztucznego oraz wzmocnieniem drewnianym, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) wypełnione XPS-em (styrodur).
Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 0,62 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 4 szybowy) wynosi 0,74 W/m²K. Skrzydło zlicowane z ramą drzwi (od strony gdzie nie ma zawiasów). Skrzydło może być wyposażone w pochwyt o długości 1600 mm z wewnętrzną klamką i elektrozaczepem lub klamko - klamkę, zamek 5-punktowy Winkhaus oraz wkładkę patentową z 5 kluczami z funkcją antypaniczną.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić