Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Najwyższa jakość

Drzwi wykonane z wysokiej klasy materiałów, z dbałością o każdy detal oraz wyposażone w szereg nowoczesnych rozwiązań dla wieloletniego, bezproblemowego i wygodnego użytkowania.


Najwyższa jakość
 

Nowoczesny design

Model zachwyca swoją prostą formą i elegancką kolorystyką, którą łatwo dopasować do stylu elewacji, na uwagę zasługuje również skrzydło estetycznie zlicowane z ramą drzwi.


Nowoczesny design
 

Sprawdzone zabezpieczenia

Zaawansowany 5-punktowy zamek Winkhaus z elektrozaczepem, trwałe materiały i zawiasy z tylnymi bolcami antywyważeniowymi to niezawodny pakiet zabezpieczeń, chroniących przed włamaniem.


Sprawdzone zabezpieczenia
 

Najlepsza izolacja

Grubość profili 92 mm w połączeniu z izolacją z XPS, przekładką termiczną oraz podwójnym systemem uszczelek gwarantuje doskonałe parametry termoizolacji oraz skuteczne tłumienie hałasów.


Najlepsza izolacja
 

Dopasuj drzwi do siebie


 

Wybierz drzwi wejściowe TERMO 92 jeśli:

Potrzebujesz modelu o najlepszych właściwościach izolacyjnych.
Szukasz nowoczesnych
drzwi.
Cenisz sobie najwyższą jakość materiałów.

Parametry i opis techniczny


Drzwi stalowe wejściowe TERMO 92 dostępne są w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z profili aluminiowych (pokrytych folią PCV) z izolacją termiczną i stabilizatorem drewnianym. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 3D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano 2 komplety uszczelek systemowych. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną. Skrzydło drzwi o grubości 92 mm wykonane z profili aluminiowych z przekładką z tworzywa sztucznego oraz wzmocnieniem drewnianym, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) wypełnione XPS-em (styrodur).
Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 0,62 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 4 szybowy) wynosi 0,74 W/m²K. Skrzydło zlicowane z ramą drzwi (od strony gdzie nie ma zawiasów). Skrzydło może być wyposażone w pochwyt o długości 1600 mm z wewnętrzną klamką i elektrozaczepem lub klamko - klamkę, zamek 5-punktowy Winkhaus oraz wkładkę patentową z 5 kluczami z funkcją antypaniczną.
 

Przykładowe realizacje