Drzwi wejściowe STANDARD 68

Produkowane w standardowych wymiarach drzwi wejściowe będą idealnym wyborem nie tylko do domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Wysokiej klasy produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę, bezpieczeństwo i znakomitą wytrzymałość. Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Zapewnią przy tym odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, podnosząc komfort użytkowania wnętrza.
  Pobierz ulotkę

Wytrzymała konstrukcja

Rama i skrzydło wykonane z wysokiej jakości, bardzo trwałych materiałów, z dodatkowym wzmocnieniem, dzięki czemu drzwi doskonale znoszą nawet najtrudniejsze warunki eksploatacji.


Wytrzymała konstrukcja
 

Wysoka estetyka

Model z przeszkleniem dostępny w trzech kolorach: antracytowym, złotego dębu i orzechu, w prostej, ponadczasowej formie, dzięki czemu łatwo dopasować go do każdego stylu wykończenia.


Wysoka estetyka
 

Pełne bezpieczeństwo

Wielopunktowy zamek Winkhaus z zaawansowaną konstrukcją rygli, solidne materiały oraz zawiasy z bolcami antywyważeniowymi to gwarancja odporności na włamanie.


Pełne bezpieczeństwo
 

Skuteczna termoizolacja

Ciepły próg aluminiowy z przekładką termiczną, wypełnienie skrzydła XPS-em i systemy uszczelek zapewniają bardzo dobre parametry termoizolacji, a także tłumią hałasy.


Skuteczna termoizolacja
 

Dopasuj drzwi do siebie


Modele drzwi wejściowych STANDARD 68

Model 01
Model 02
Model 03
Model 04
Model 05
 

Kolory drzwi wejściowych STANDARD 68

RAL 7016
RAL 9016
Złoty dąb
Orzech
 

Linie kolorystyczne okuć drzwi wejściowych STANDARD 68

INOX Line
BLACK Line
 

Wybierz drzwi wejściowe STANDARD 68 jeśli:

Zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie drzwi
Szukasz doskonałych parametrów izolacyjnych
Cenisz wygodę i bezpieczeństwo użytkowania

Parametry i opis techniczny


Drzwi stalowe wejściowe STANDARD 68 występują w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z profili aluminiowych (pokrytych folią PCV) z izolacją termiczną. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 3D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną. Skrzydło drzwi o grubości 68 mm wykonane z profili aluminiowych z przekładką z tworzywa sztucznego oraz wzmocnieniem drewnianym, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) wypełnione XPS-em (styrodur).
Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 1,0 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 3 szybowy) wynosi 1,2 W/m²K. Skrzydło może być wyposażone w pochwyt o długości 1600 mm z wewnętrzną klamką i elektrozaczepem lub klamko - klamkę, zamek 3-punktowy Winkhaus oraz wkładkę patentową z 3 kluczami.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić