Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Wytrzymała konstrukcja

Rama i skrzydło wykonane z wysokiej jakości, bardzo trwałych materiałów, z dodatkowym wzmocnieniem, dzięki czemu drzwi doskonale znoszą nawet najtrudniejsze warunki eksploatacji.


Wytrzymała konstrukcja
 

Wysoka estetyka

Model z przeszkleniem dostępny w trzech kolorach: antracytowym, złotego dębu i orzechu, w prostej, ponadczasowej formie, dzięki czemu łatwo dopasować go do każdego stylu wykończenia.


Wysoka estetyka
 

Pełne bezpieczeństwo

Wielopunktowy zamek Winkhaus z zaawansowaną konstrukcją rygli, solidne materiały oraz zawiasy z bolcami antywyważeniowymi to gwarancja odporności na włamanie.


Pełne bezpieczeństwo
 

Skuteczna termoizolacja

Ciepły próg aluminiowy z przekładką termiczną, wypełnienie skrzydła XPS-em i systemy uszczelek zapewniają bardzo dobre parametry termoizolacji, a także tłumią hałasy.


Skuteczna termoizolacja
 

Dopasuj drzwi do siebie


 

Wybierz drzwi wejściowe STANDARD 68 jeśli:

Zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie drzwi
Szukasz doskonałych parametrów izolacyjnych
Cenisz wygodę i bezpieczeństwo użytkowania

Parametry i opis techniczny


Drzwi stalowe wejściowe STANDARD 68 występują w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z profili aluminiowych (pokrytych folią PCV) z izolacją termiczną. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 3D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną. Skrzydło drzwi o grubości 68 mm wykonane z profili aluminiowych z przekładką z tworzywa sztucznego oraz wzmocnieniem drewnianym, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) wypełnione XPS-em (styrodur).
Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 1,0 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 3 szybowy) wynosi 1,2 W/m²K. Skrzydło może być wyposażone w pochwyt o długości 1600 mm z wewnętrzną klamką i elektrozaczepem lub klamko - klamkę, zamek 3-punktowy Winkhaus oraz wkładkę patentową z 3 kluczami.
 

Przykładowe realizacje