Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Doskonała izolacja

Profil o grubości 90 mm, kompletne zestawy uszczelek w ramie i skrzydle, przekładki termiczne oraz izolacja termiczna XPS to gwarancja skutecznego ograniczania strat ciepła oraz tłumienia hałasów.


Doskonała izolacja
 

Sprawdzona wytrzymałość

Drzwi zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki którym mogą przez długie lata znosić intensywne użytkowanie oraz wpływ czynników atmosferycznych, bez utraty swoich właściwości.


Sprawdzona wytrzymałość
 

Niezawodne zabezpieczenia

W modelu PREMIUM ALU 90 zastosowano m.in. 3-punktowy zamek Winkhaus z elektrozaczepem i wkładką patentową, co w połączeniu z solidną konstrukcją skutecznie chroni przed włamaniem.


Niezawodne zabezpieczenia
 

Znakomita estetyka

Drzwi doskonale wpasują się w elewację oraz wnętrza nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych – będą cieszyć oczy każdego dnia, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania.


Znakomita estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


 

Wybierz drzwi wejściowe PREMIUM ALU 90 jeśli:

Zależy Ci na najlepszych właściwościach izolacyjnych
Szukasz drzwi z certyfikatem bezpieczeństwa
Cenisz sobie najwyższą jakość materiałów

Parametry i opis techniczny


Drzwi aluminiowe wejściowe PREMIUM ALU 90 dostępne są w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z lakierowanych profili aluminiowych z izolacją termiczną. Drzwi posiadają trzy zawiasy rolkowe w kolorze drzwi. Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną. Skrzydło drzwi o grubości 90 mm wykonane z profili aluminiowych z przekładką z tworzywa sztucznego, posiada aluminiowe i lakierowane poszycie, wypełnione XPS-em (styrodur).
Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 0,8 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 4 szybowy) wynosi 0,98 W/m²K. Skrzydło zlicowane z ramą drzwi Skrzydło może być wyposażone w pochwyt o długości 1600 mm z wewnętrzną klamką i elektrozaczepem lub klamko – klamkę, zamek 3-punktowy Winkhaus oraz wkładkę patentową z 3 kluczami. Za dopłatą drzwi mogą posiadać certyfikat bezpieczeństwa RC2.
 

Przykładowe realizacje