Drzwi wejściowe PREMIUM ALU 90

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi wejściowe do budynków jedno- i wielorodzinnych. To drzwi, które doskonale pasują do coraz popularniejszych nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych. Charakteryzują się przede wszystkim niskim współczynnikiem przenikania ciepła – poprawiają komfort termiczny wewnątrz domu, zmniejszając jednocześnie wysokość rachunków za ogrzewanie oraz zapewniając wszystkim domownikom komfortowe bezpieczeństwo.
  Pobierz ulotkę

Doskonała izolacja

Profil o grubości 90 mm, kompletne zestawy uszczelek w ramie i skrzydle, przekładki termiczne oraz izolacja termiczna XPS to gwarancja skutecznego ograniczania strat ciepła oraz tłumienia hałasów.


Doskonała izolacja
 

Sprawdzona wytrzymałość

Drzwi zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki którym mogą przez długie lata znosić intensywne użytkowanie oraz wpływ czynników atmosferycznych, bez utraty swoich właściwości.


Sprawdzona wytrzymałość
 

Niezawodne zabezpieczenia

W modelu PREMIUM ALU 90 zastosowano m.in. 3-punktowy zamek Winkhaus z elektrozaczepem i wkładką patentową, co w połączeniu z solidną konstrukcją skutecznie chroni przed włamaniem.


Niezawodne zabezpieczenia
 

Znakomita estetyka

Drzwi doskonale wpasują się w elewację oraz wnętrza nowoczesnych budynków energooszczędnych i pasywnych – będą cieszyć oczy każdego dnia, zapewniając jednocześnie wygodę użytkowania.


Znakomita estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


Modele drzwi wejściowych PREMIUM ALU 90

Model 01
Model 02
Model 03
Model 04
Model 05
Model 06
Model 07
Model 08
Model 09
Model 10
 

Kolory drzwi wejściowych PREMIUM ALU 90

RAL 7016
RAL 9005
RAL 9007
RAL 9016
DB 703
 

Linie kolorystyczne okuć drzwi wejściowych PREMIUM ALU 90

INOX Line
BLACK Line
 

Wybierz drzwi wejściowe PREMIUM ALU 90 jeśli:

Zależy Ci na najlepszych właściwościach izolacyjnych
Szukasz drzwi z certyfikatem bezpieczeństwa
Cenisz sobie najwyższą jakość materiałów

Parametry i opis techniczny


Drzwi aluminiowe wejściowe PREMIUM ALU 90 dostępne są w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z lakierowanych profili aluminiowych z izolacją termiczną. Drzwi posiadają trzy zawiasy rolkowe w kolorze drzwi. Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną. Skrzydło drzwi o grubości 90 mm wykonane z profili aluminiowych z przekładką z tworzywa sztucznego, posiada aluminiowe i lakierowane poszycie, wypełnione XPS-em (styrodur).
Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 0,8 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 4 szybowy) wynosi 0,98 W/m²K. Skrzydło zlicowane z ramą drzwi Skrzydło może być wyposażone w pochwyt o długości 1600 mm z wewnętrzną klamką i elektrozaczepem lub klamko – klamkę, zamek 3-punktowy Winkhaus oraz wkładkę patentową z 3 kluczami. Za dopłatą drzwi mogą posiadać certyfikat bezpieczeństwa RC2.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić