Drzwi wejściowe BASIC 68

Produkowane w standardowych wymiarach drzwi wejściowe będą idealnym wyborem nie tylko do domów jednorodzinnych, ale także do budynków wielorodzinnych, jako drzwi wejściowe zewnętrzne mieszkania. Ponadczasowy design sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych nieruchomości, jak i nieco starszych obiektów, łącząc w sobie estetykę oraz niezwykłą trwałość.

Trwała konstrukcja

Drzwi wykonane z wytrzymałych profili pokrytych folią PCV, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, zapewniając wieloletnią trwałość.


Trwała konstrukcja
 

Elegancki wygląd

Ponadczasowy design, który łatwo dopasować do wielu stylów wykończenia oraz z modnym przeszkleniem w odcieniu reflex grey.


Elegancki wygląd
 

Solidna ochrona

Wytrzymała konstrukcja, zawiasy z tylnymi bolcami antywyważeniowymi, solidne zamki z wkładką patentową to tylko kilka z rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo.


Solidna ochrona
 

Ciepłe drzwi

Uszczelki systemowe w skrzydle oraz ramie drzwi, próg aluminiowy oraz wypełnienie z polistyrenu wyeliminują straty ciepła w budynku.


Domy i mieszkania
 

Dopasuj drzwi do siebie


Modele drzwi wejściowych BASIC 68

Model 01
Model 02
Model 04

Kolory drzwi wejściowych BASIC 68

RAL 7016
RAL 9016
Złoty dąb
Orzech

Linie kolorystyczne okuć drzwi wejściowych BASIC 68

INOX Line
BLACK Line

Wybierz drzwi wejściowe BASIC 68 jeśli:

Szukasz wytrzymałej konstrukcji.
Potrzebujesz drzwi
do mieszkania w bloku.
Masz ograniczony budżet, ale szukasz produktu o bardzo dobrych parametrach.

Parametry i opis techniczny


Drzwi stalowe wejściowe BASIC 68 występują w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych i pokrytych folią PCV. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 2D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego. Skrzydło drzwi o grubości 68 mm wykonane z profili aluminiowych, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) i wypełnienie z polistyrenu.
Model ten posiada przeszklenie ze szkła hartowanego z wkładem dwukomorowym (3-szybowym) w odcieniu reflex grey. Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Współczynnik przenikania ciepła wynosi 1,3 W/m²K. Na całym obwodzie skrzydła drzwi zamontowane uszczelki systemowe. Skrzydło standardowo wyposażone jest w klamko-klamkę ze stali nierdzewnej, dwa zamki 3-bolcowe oraz wkładkę patentową z 6 kluczami (system 1 klucza).
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić