Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Trwała konstrukcja

Drzwi wykonane z wytrzymałych profili pokrytych folią PCV, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, zapewniając wieloletnią trwałość.


Trwała konstrukcja
 

Elegancki wygląd

Ponadczasowy design, który łatwo dopasować do wielu stylów wykończenia.


Elegancki wygląd
 

Solidna ochrona

Wytrzymała konstrukcja, zawiasy z tylnymi bolcami antywyważeniowymi, solidne zamki z wkładką patentową to tylko kilka z rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo.


Solidna ochrona
 

Ciepłe drzwi

Uszczelki systemowe w skrzydle oraz ramie drzwi, próg aluminiowy oraz wypełnienie z polistyrenu wyeliminują straty ciepła w budynku.


Domy i mieszkania
 

Dopasuj drzwi do siebie


 

Wybierz drzwi wejściowe BASIC 68 jeśli:

Szukasz wytrzymałej konstrukcji.
Potrzebujesz drzwi
do mieszkania w bloku.
Masz ograniczony budżet, ale szukasz produktu o bardzo dobrych parametrach.

Parametry i opis techniczny


Drzwi stalowe wejściowe BASIC 68 występują w wersji jednoskrzydłowej. Rama została wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych i pokrytych folią PCV. Drzwi posiadają trzy zawiasy stalowe 2D (z możliwością regulacji z tylnymi bolcami antywyważeniowymi). Na całym obwodzie ramy zamontowano uszczelki systemowe. Próg drzwi wykonany z profilu aluminiowego z przekładką termiczną . Skrzydło drzwi o grubości 68 mm wykonane z profili aluminiowych, posiada poszycie stalowe (pokryte folią PCV) i wypełnienie z polistyrenu wraz ze wzmocnieniem drewnianym.
Współczynnik przenikania ciepła dla drzwi bez przeszklenia wynosi 1,1 W/m²K, a dla drzwi z przeszkleniem (wkład 3 szybowy) wynosi 1,3 W/m²K. Na całym obwodzie skrzydła zamontowane zostały uszczelki systemowe. Skrzydło standardowo wyposażone jest w klamko-klamkę ze stali nierdzewnej, dwa zamki 3-bolcowe oraz wkładkę patentową z 6 kluczami (system 1 klucza).
 

Przykładowe realizacje