Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

Drzwi
wejściowe
ECO 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg ze stali nierdzewnej. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z polistyrenu, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,3 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę ze stali nierdzewnej, zamek dolny i górny z wkładką i 6 kluczami (system 1 klucza) oraz 3 zawiasy 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
BASIC 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z profili aluminiowych, a konstrukcja skrzydła drzwi ze stalowych profili ocynkowanych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z polistyrenu, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie drzwi oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,1 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę (ze stali nierdzewnej lub w kolorze czarnym), zamek dolny i górny z wkładką i 6 kluczami (system 1 klucza) oraz 3 zawiasy 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
STANDARD 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z profili aluminiowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili z tworzywa sztucznego. Skrzydło drzwi wyposażone w stabilizator drewniany. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,0 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone antabę o długości 1600 mm oraz wewnętrzną klamkę lub klamko-klamkę, 3-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami 3D (regulowane w 3 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
TERMO 92


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z ocynkowanych profili stalowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Zarówno rama jak i skrzydło drzwi wyposażone w stabilizator drewniany. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb, orzech i winchester oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 2 komplety uszczelek w ramie 1 komplet uszczelek w skrzydle oraz dodatkową uszczelkę od dołu skrzydła. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=0,62 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone antabę o długości długości 1600 mm oraz wewnętrzną klamkę lub klamko-klamkę, 5-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 5 kluczami z funkcją antypaniczną oraz 3 zawiasami 3D (regulowane w 3 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
PREMIUM ALU 90


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Drzwi lakierowane w kolorach RAL 7016, RAL 9005, RAL 9005, RAL 9016 i DB 703 oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=0,8 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w antabę o długości 1600 mm oraz wewnętrzną klamkę lub klamko-klamkę, 3-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami rolkowymi w kolorze drzwi.

Drzwi
mieszkaniowe
INTERNO 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb, orzech i winchester oraz wyposażone w próg ze stali nierdzewnej. Do wyboru ościeżnica narożna. Skuteczna izolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z wełny mineralnej, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi Ud=1,3 W/m2K. Certyfikat bezpieczeństwa, dźwiękoszczelność DB 44, odporność ogniowa EI 30, dymoszczelność. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę z certyfikatem RC3 ze stali nierdzewnej, 5-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.