Drzwi wejściowe

Najwyższej jakości drzwi wejściowe marki Gros dostępne w wersjach - ECO 68, BASIC 68, STANDARD 68, TERMO 92, PREMIUM ALU 90 oraz INTERNO 68. Świetnie sprawdzą się zarówno jako ciepłe drzwi do domu jednorodzinnego jak również do zabudowy szeregowej, czy też mieszkania. Drzwi wejściowe stalowe lub aluminiowe, wypełnione styrodurem, polistyrenem lub wełną mineralną.

Drzwi
wejściowe
ECO 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg ze stali nierdzewnej. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z polistyrenu, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,3 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę ze stali nierdzewnej, zamek dolny i górny z wkładką i 6 kluczami (system 1 klucza) oraz 3 zawiasy 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
BASIC 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z profili aluminiowych, a konstrukcja skrzydła drzwi ze stalowych profili ocynkowanych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z polistyrenu, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie drzwi oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,1 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę (ze stali nierdzewnej lub w kolorze czarnym), zamek dolny i górny z wkładką i 6 kluczami (system 1 klucza) oraz 3 zawiasy 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
STANDARD 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z profili aluminiowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili z tworzywa sztucznego. Skrzydło drzwi wyposażone w stabilizator drewniany. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,0 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone antabę o długości 1600 mm oraz wewnętrzną klamkę lub klamko-klamkę, 3-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami 3D (regulowane w 3 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
TERMO 92


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z ocynkowanych profili stalowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Zarówno rama jak i skrzydło drzwi wyposażone w stabilizator drewniany. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb, orzech i winchester oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 2 komplety uszczelek w ramie 1 komplet uszczelek w skrzydle oraz dodatkową uszczelkę od dołu skrzydła. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=0,62 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone antabę o długości długości 1600 mm oraz wewnętrzną klamkę lub klamko-klamkę, 5-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 5 kluczami z funkcją antypaniczną oraz 3 zawiasami 3D (regulowane w 3 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
PREMIUM ALU 90


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Drzwi lakierowane w kolorach RAL 7016, RAL 9005, RAL 9005, RAL 9016 i DB 703 oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=0,8 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w antabę o długości 1600 mm oraz wewnętrzną klamkę lub klamko-klamkę, 3-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami rolkowymi w kolorze drzwi.

Drzwi
mieszkaniowe
INTERNO 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb, orzech i winchester oraz wyposażone w próg ze stali nierdzewnej. Do wyboru ościeżnica narożna. Skuteczna izolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z wełny mineralnej, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi Ud=1,3 W/m2K. Certyfikat bezpieczeństwa, dźwiękoszczelność DB 44, odporność ogniowa EI 30, dymoszczelność. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę z certyfikatem RC3 ze stali nierdzewnej, 5-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić