Drzwi wejściowe

Najwyższej jakości drzwi wejściowe marki Gros dostępne w czterech wersjach - ECO, BASIC, STANDARD oraz TERMO. Świetnie sprawdzą się zarówno jako ciepłe drzwi do domu jednorodzinnego jak również do zabudowy szeregowej, czy też mieszkania. Nasze drzwi wejściowe posiadają ramę wykonaną z ocynkowanych profili stalowych, konstrukcja skrzydła to profile aluminiowe z przekładką termiczną ze styroduru lub polistyrenu.

Drzwi
wejściowe
ECO 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi i skrzydła wykonana z ocynkowanych profili stalowych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg ze stali nierdzewnej. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z polistyrenu, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,3 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę ze stali nierdzewnej, zamek dolny i górny z wkładką i 6 kluczami (system 1 klucza) oraz 3 zawiasy 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
BASIC 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z ocynkowanych profili stalowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili aluminiowych. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg aluminiowy. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna skrzydła drzwi z polistyrenu, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie drzwi oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,1 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone w klamko-klamkę (ze stali nierdzewnej lub w kolorze czarnym), zamek dolny i górny z wkładką i 6 kluczami (system 1 klucza) oraz 3 zawiasy 2D (regulowane w 2 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
STANDARD 68


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z ocynkowanych profili stalowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Zarówno rama jak i skrzydło drzwi wyposażone w stabilizator drewniany. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb i orzech oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 1 komplet uszczelek w ramie oraz 1 komplet uszczelek w skrzydle. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=1,0 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone antabę o długości 1600mm oraz wewnętrzną klamkę (ze stali nierdzewnej lub w kolorze czarnym), 3-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 3 kluczami oraz 3 zawiasami 3D (regulowane w 3 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Drzwi
wejściowe
TERMO 92


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Skuteczna termoizolacja Bezpieczeństwo
Do zastosowania zewnętrznego Stabilna i trwała konstrukcja ramy drzwi wykonana z ocynkowanych profili stalowych, a konstrukcja skrzydła drzwi z profili aluminiowych z przekładką termiczną. Zarówno rama jak i skrzydło drzwi wyposażone w stabilizator drewniany. Drzwi pokryte okleiną PCV w kolorze RAL 7016, RAL 9016, złoty dąb, orzech i winchester oraz wyposażone w próg aluminiowy z przekładką termiczną. Skuteczna termoizolacja Izolacja termiczna ramy oraz skrzydła drzwi z styroduru, drzwi posiadają 2 komplety uszczelek w ramie 1 komplet uszczelek w skrzydle oraz dodatkową uszczelkę od dołu skrzydła. Przenikalność termiczna drzwi bez przeszklenia Ud=0,7 W/m2K. Bezpieczeństwo Drzwi wyposażone antabę o długości 1600mm oraz wewnętrzną klamkę (ze stali nierdzewnej lub w kolorze czarnym), 5-punktowy zamek Winkhaus z wkładką z 5 kluczami z funkcją antypaniczną oraz 3 zawiasami 3D (regulowane w 3 płaszczyznach) z bolcami antywyważeniowymi.

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić