Atest PZH

Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Trwałość

Bardzo solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5mm do 2mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (w kształcie sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Niezawodność

Wysokiej klasy drzwi stalowe UNICO to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i wyjątkową trwałość. Model ten znakomicie spełni swoją rolę w budynkach jedno i wielorodzinnych, budynkach przemysłowych, garażach czy centrach logistycznych, odpowiadając najwyższym wymaganiom każdego użytkownika. Drzwiami zewnętrznymi UNICO łatwo uzupełnimy bramę segmentową lub dwuskrzydłową.


Niezawodność
 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.


Uniwersalność
 

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu.


Estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


 

Wybierz drzwi stalowe UNICO, jeśli:

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności
szukasz produktu do niezawodnego zamknięcia budynku (drzwi zewnętrzne)
potrzebujesz modelu dopasowanego do indywidualnych wymagań

Parametry i opis techniczny


Drzwi UNICO wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta wkładem trzyszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 44 mm), wkładem trzyszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 44 mm) lub panelem z blachy gładkiej gładkiej o grubości 40 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym). Wszystkie typy wypełnień przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz ramy skrzydła drzwi UNICO wykonane są z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5 mm do 2 mm. Profile te są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (kształt sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo.
Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi UNICO standardowo posiadają próg wykonany z tworzywa. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, rygle wpuszczane lub kantrygiel. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne i inne.
 

Przykładowe realizacje