Atest PZH

Drzwi stalowe PRESTO

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi stalowe PRESTO (wewnętrzne) będą doskonale pełnić funkcję drzwi technicznych w budynkach jedno i wielorodzinnych, garażach, centrach logistycznych, pomieszczeniach technicznych czy budynkach użyteczności publicznej. Są świetnym uzupełnieniem bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej. Charakteryzuje je trwała konstrukcja, najwyższej jakości wykonanie i estetyka.
  Pobierz ulotkę

Trwałość

Niezwykle solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili stalowych zimnych, jednokomorowych bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Niezawodność

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych ze stalowych profili z wspawanymi i łożyskowanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.


Niezawodność
 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.


Uniwersalność
 

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Można dopasować je do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej dzięki zastosowaniu paneli stalowych, lakierowanych na wiele kolorów lub powlekanych okleiną drewnopodobną.


Estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


Modele drzwi stalowych PRESTO

Drzwi PRESTO z panelem deska
Drzwi PRESTO z panelem linia
Drzwi PRESTO z panelem płaskim
Drzwi PRESTO z panelem mikrprofilowaniem
Drzwi PRESTO z panelem z blachy gładkiej
Drzwi PRESTO z wkładem szybowym i panelem deska
Drzwi PRESTO z wkładem szybowym i panelem z blachy gładkiej
Drzwi PRESTO z wkładem szybowym
Drzwi PRESTO z wąskim przeszkleniem
 
 

Wypełnienie drzwi

Panel segmentowy
Panel z blachy
gładkiej
Wkład dwuszybowy

Przetłoczenia paneli segmentowych

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
 

Struktury paneli segmentowych

Woodgrain
Gładka
Stucco
Farba
 

Kolory paneli segmentowych

RAL 3000
RAL 5010
RAL 6005
RAL 7016
RAL 7016 DM
7016 struktura drewnopodobna
RAL 7024 DM
RAL 8014
RAL 9002
RAL 9006
RAL 9007
RAL 9005 DM
RAL 9016
Winchester
Złoty dąb
Orzech
Dąb bagienny
Ciemny dąb
Mahoń
 

Rodzaje nadstawek drzwi stalowych

Nadstawka boczna
Nadstawka górna
Nadstawki boczne
Nadstawka boczna i nadstawka górna
Nadstawki boczne i nadstawka górna
 

Wybierz drzwi stalowe PRESTO, jeśli:

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności
szukasz praktycznego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku (drzwi wewnętrzne)
potrzebujesz modelu, który wykorzystując nowoczesne rozwiązania, ułatwia codzienność

Parametry i opis techniczny


Drzwi PRESTO wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta: wkładem dwuszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm) lub wkładem dwuszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm), panelem z blachy gładkiej o grubości 20 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym) lub panelem segmentowym o grubości 40 mm (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem poliuretanowym) dostępnym w wielu kolorach lub okleinach drewnopodobnych. Wszystkie typy wypełnień za wyjątkiem panelu segmentowego przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Panel segmentowy przymocowany jest przy użyciu listew stalowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi PRESTO wykonane są z profili stalowych jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo.
Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 3 rodzaje uszczelek. Drzwi PRESTO standardowo posiadają próg stalowy. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, rygle wpuszczane lub kantrygiel. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne, okna i inne.
 

Przykładowe realizacje


Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić