Atest PZH

Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Trwałość

Niezwykle solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili stalowych zimnych, jednokomorowych bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Niezawodność

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych ze stalowych profili z wspawanymi i łożyskowanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.


Niezawodność
 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.


Uniwersalność
 

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Można dopasować je do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej dzięki zastosowaniu paneli stalowych, lakierowanych na wiele kolorów lub powlekanych okleiną drewnopodobną.


Estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


 

Wybierz drzwi stalowe PRESTO, jeśli:

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności
szukasz praktycznego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku (drzwi wewnętrzne)
potrzebujesz modelu, który wykorzystując nowoczesne rozwiązania, ułatwia codzienność

Parametry i opis techniczny


Drzwi PRESTO wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta: wkładem dwuszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm) lub wkładem dwuszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm), panelem z blachy gładkiej o grubości 20 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym) lub panelem segmentowym o grubości 40 mm (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem poliuretanowym) dostępnym w wielu kolorach lub okleinach drewnopodobnych. Wszystkie typy wypełnień za wyjątkiem panelu segmentowego przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Panel segmentowy przymocowany jest przy użyciu listew stalowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi PRESTO wykonane są z profili stalowych jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo.
Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi mogą być montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 3 rodzaje uszczelek. Drzwi PRESTO standardowo posiadają próg stalowy. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, rygle wpuszczane lub kantrygiel. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne, okna i inne.
 

Przykładowe realizacje