Drzwi stalowe LOFT

Produkowane na indywidualny wymiar drzwi stalowe LOFT (wewnętrzne) będą doskonale pełnić funkcję drzwi przejściowych w budynkach jedno i wielorodzinnych czy budynkach użyteczności publicznej. Ich niestandardowy, a zarazem minimalistyczny wygląd doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i bardziej klasyczne wnętrza pomieszczeń.
  Pobierz ulotkę

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie. Ich ponadczasowy i uniwersalny charakter oraz 13 wzorów sprawia, że można dopasować je do prawie każdego otoczenia.


Estetyka
 

Trwałość

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych ze stalowych, jednokomorowych profili (bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5mm) z wspawanymi i łożyskowanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.


Trwałość
 

Wyposażenie

Drzwi standardowo lakierowane są metodą proszkową na kolor czarny RAL 9005 (istnieje także możliwość polakierowania na dowolny kolor z palety RAL). Wyposażone w czarną klamkę z zamkiem i wkładką lub stalową, pionową antabę
(wersja z zamkiem baryłkowym lub bez zamka).


Wyposażenie
 

Dopasuj drzwi LOFT do siebie


Wzory drzwi LOFT

Typ 1
Typ 2
Typ 3
Typ 4
Typ 5
Typ 6
Typ 7
Typ 8
Typ 9
Typ 10
Typ 11
Typ 12
Typ 13
 

Wybierz drzwi stalowe LOFT, jeśli:

zależy Ci na wysokiej jakości wykonaniu, trwałości i stabilności
szukasz praktycznego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku
potrzebujesz nowoczesnego i estetycznego rozwiązania

Parametry i opis techniczny


Drzwi LOFT wypełnione bezpieczną, pojedynczą, przeźroczystą szybą o grubości 8 mm. Szyba przymocowana jest za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi LOFT wykonane są z profili stalowych jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo. Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe.
Drzwi mogą być montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi LOFT standardowo nie posiadają progu (w dolnym profilu skrzydła zamontowana jest uszczelka szczotkowa). Standardowym wyposażeniem drzwi jest czarna klamka z zamkiem i wkładką oraz rygle wpuszczane (tylko w drzwiach dwuskrzydłowych).
 

Przykładowe realizacje


Pokaż kolejne

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić