Drzwi profilowe stalowe i aluminiowe

Najwyższej jakości drzwi profilowe marki Gros to doskonałe dopełnienie zarówno bramy segmentowej, jak i dwuskrzydłowej. Świetnie sprawdzą się w jako drzwi techniczne w budynkach jedno i wielorodzinnych, garażach, centrach logistycznych, halach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Wykonano je z wysokiej klasy materiałów oraz z dbałością o każdy detal. Są nie tylko wytrzymałe, ale i wyjątkowo estetyczne.

Drzwi
stalowe
PRESTO


więcej
Do zastosowania wewnętrznego Elastyczny projekt Wyjątkowa trwałość
Do zastosowania wewnętrznegoStabilna i trwała konstrukcja drzwi wykonana z profili stalowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, jednokomorowe, bez przegrody termicznej i lakierowane na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg stalowy. Elastyczny projektDrzwi produkowane są na indywidualny wymiar. Dostępne wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. Możliwość wyboru modelu pełnego, przeszklonego oraz pełno-przeszklonego. Montowane w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew. Wyjątkowa trwałośćBardzo solidna konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła wykonane ze stalowych profili z wspawanymi i łożyskowanymi zawiasami. Skrzydło drzwi wypełnione wkładem z szybami bezpiecznymi, panelami z blachy gładkiej o grubości 20 mm lub panelami segmentowymi o grubości 40 mm. Standardowo drzwi wyposażone w niezawodną klamkę stalową z zamkiem i wkładką.

Drzwi
stalowe
UNICO


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Dopasowane do wymagań Niezwykłe wytrzymałe
Do zastosowania zewnętrznegoNiezwykle wytrzymała konstrukcja wykonana z profili stalowych, ocynkowanych o grubości ścianki od 1,5 mm do 2 mm. Profile te są ciepłe i posiadają przegrodę termiczną (w kształcie sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Profile lakierowane są na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg wykonany z tworzywa. Dopasowane do wymagańMożliwość wykonania drzwi na indywidualne zamówienie. Dostępne modele jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. W sprzedaży wersje pełne, przeszklone oraz pełno-przeszklone. Montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Niezwykłe wytrzymałeStabilna konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła wykonane ze stalowych profili z wspawanymi i łożyskowanymi zawiasami. Skrzydło drzwi wypełnione wkładem z szybami bezpiecznymi lub panelami z blachy gładkiej o grubości 40 mm. Standardowo drzwi wyposażone w niezawodną klamkę z nakładką aluminiową z zamkiem i wkładką.

Drzwi
aluminiowe
ECONOLINE


więcej
Do zastosowania wewnętrznego Elastyczny projekt Stabilna konstrukcja
Do zastosowania wewnętrznegoStabilna i trwała konstrukcja drzwi wykonana z profili aluminiowych o grubości ścianki 1,5 mm połączonych ze sobą poprzez zagniatanie i klejenie. Profile te są zimne, jednokomorowe, bez przegrody termicznej i lakierowane na wybrane kolory z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg aluminiowy. Elastyczny projektDrzwi produkowane są na indywidualny wymiar. Dostępne wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. Możliwość wyboru modelu pełnego, przeszklonego oraz pełno-przeszklonego. Montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Stabilna konstrukcjaKonstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła wykonana z profili aluminiowych z przykręcanymi zawiasami. Skrzydło drzwi wypełnione wkładem z szybami bezpiecznymi, panelami z blachy gładkiej o grubości 20 mm lub panelami segmentowymi o grubości 40 mm. Standardowo drzwi wyposażone w niezawodną klamkę z zamkiem i wkładką.

Drzwi
aluminiowe
SUPERIAL 800


więcej
Do zastosowania zewnętrznego Dopasowane do wymagań Niezawodne rozwiązania
Do zastosowania zewnętrznegoStabilna i trwała konstrukcja drzwi wykonana z profili aluminiowych o grubości ścianki 1,5 mm, połączonych ze sobą poprzez zagniatanie i klejenie. Profile te są ciepłe, trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną wykonaną z tworzywa. Profile lakierowane są na wybrane kolory z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg aluminiowy. Dopasowane do wymagańMożliwość wykonania drzwi na indywidualne zamówienie. Dostępne modele jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi. W sprzedaży wersje pełne, przeszklone oraz pełno-przeszklone. Montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Niezawodne rozwiązaniaKonstrukcja ościeżnicy oraz skrzydła wykonana z profili aluminiowych z przykręcanymi zawiasami. Skrzydło drzwi wypełnione wkładem z szybami bezpiecznymi, panelami z blachy gładkiej o grubości 40 mm lub panelami segmentowymi o grubości 40 mm. Standardowo drzwi wyposażone w niezawodną klamkę z zamkiem i wkładką.

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić