Atest PZH

Drzwi aluminiowe SUPERIAL 800

Niezawodne drzwi aluminiowe SUPERIAL 800 (zewnętrzne) można łatwo dopasować do każdego obiektu i komfortowo użytkować także w trudnych warunkach. Model ten jest projektowany na indywidualny wymiar. Będzie doskonale dopełniał bramę segmentową lub dwuskrzydłową. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej klasy materiały i zadbano o to, by oprócz trwałości charakteryzowała go także estetyka. Drzwi dobrze spełnią swoją rolę m.in. w domach jedno i wielorodzinnych, centrach logistycznych, przedsiębiorstwach lub budynkach użyteczności publicznej.

Trwałość

Bardzo solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili aluminiowych, ciepłych o grubości ścianki 2mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną wykonaną z tworzywa. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Niezawodność

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych z aluminiowych profili z przykręcanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.


Niezawodność
 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.


Uniwersalność
 

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Można dopasować je do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej dzięki zastosowaniu paneli stalowych, lakierowanych na wiele kolorów lub powlekanych okleiną drewnopodobną.


Estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


Wypełnienie drzwi

Panel segmentowy
Panel z blachy
gładkiej
Wkład dwuszybowy

Modele drzwi stalowych PRESTO

Drzwi PRESTO z panelem deska
Drzwi PRESTO z panelem linia
Drzwi PRESTO z panelem płaskim
Drzwi PRESTO z panelem mikrprofilowaniem
Drzwi PRESTO z panelem z blachy gładkiej
Drzwi PRESTO z wkładem szybowym i panelem deska
Drzwi PRESTO z wkładem szybowym i panelem z blachy gładkiej
Drzwi PRESTO z wkładem szybowym
Drzwi PRESTO z wąskim przeszkleniem
 
 

Wypełnienie drzwi

Panel segmentowy
Panel z blachy
gładkiej
Wkład dwuszybowy

Modele drzwi stalowych UNICO

Drzwi UNICO z panelem deska
Drzwi UNICO z panelem linia
Drzwi UNICO z panelem płaskim
Drzwi UNICO z panelem mikrprofilowaniem
Drzwi UNICO z panelem z blachy gładkiej
Drzwi UNICO z wkładem szybowym i panelem deska
Drzwi UNICO z wkładem szybowym i panelem z blachy gładkiej
Drzwi UNICO z wkładem szybowym
 
 

Wypełnienie drzwi

Panel segmentowy
Panel z blachy
gładkiej
Wkład dwuszybowy

Przetłoczenia paneli segmentowych

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
 

Struktury paneli segmentowych

Woodgrain
Gładka
Stucco
Farba
 

Kolory paneli segmentowych

RAL 3000
RAL 5010
RAL 6005
RAL 7016
RAL 7016 DM
7016 struktura drewnopodobna
RAL 7024 DM
RAL 8014
RAL 9002
RAL 9006
RAL 9007
RAL 9005 DM
RAL 9016
Winchester
Złoty dąb
Orzech
Dąb bagienny
Ciemny dąb
Mahoń
 

Rodzaje nadstawek drzwi stalowych

Nadstawka boczna
Nadstawka górna
Nadstawki boczne
Nadstawka boczna i nadstawka górna
Nadstawki boczne i nadstawka górna
 

Wybierz drzwi aluminiowe SUPERIAL 800, jeśli:

zależy Ci na najlepszym wykonaniu produktu z wysokiej klasy materiałów
szukasz modelu gwarantującego bezpieczeństwo zamknięcia budynku (drzwi zewnętrzne)
potrzebujesz praktycznych i sprawdzonych rozwiązań

Parametry i opis techniczny


Drzwi SUPERIAL 800 wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta: wkładem trzyszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 44 mm), wkładem trzyszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 44 mm) lub panelem z blachy gładkiej o grubości 40 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym) lub panelem segmentowym o grubości 40 mm (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem poliuretanowym) dostępnym w wielu kolorach lub okleinach drewnopodobnych. Wszystkie typy wypełnień przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi SUPERIAL 800 wykonane są z profili aluminiowych, trzykomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są ciepłe z przegrodą termiczną wykonaną z tworzywa. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo na wybrane kolory z palety RAL.
Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi SUPERIAL 800 standardowo posiadają próg aluminiowy. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką i rygle nawierzchniowe. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne, okna i inne.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić