Produkt z atestem PZH

Drzwi aluminiowe ECONOLINE

Nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również wyjątkowo estetyczne drzwi aluminiowe ECONOLINE (wewnętrzne) to połączenie funkcjonalności z najwyższymi standardami wykonania. Model ten idealnie nadaje się do zastosowania w budynkach jedno i wielorodzinnych, w piwnicach lub garażach, we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach, halach produkcyjnych, budynkach użyteczności publicznej czy centrach logistycznych. Drzwi można zaprojektować i dopasować do indywidualnych wymagań, dzięki czemu osiągniemy maksymalną satysfakcję z ich codziennego użytkowania.

Trwałość

Niezwykle solidna konstrukcja drzwi zbudowana jest z profili aluminiowych, jednokomorowych bez przegrody termicznej o grubości ścianki 2mm. Wysokiej klasy profile i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Niezawodność

Dzięki wyjątkowo trwałej i stabilnej konstrukcji ościeżnicy oraz skrzydeł wykonanych z aluminiowych profili z przykręcanymi zawiasami, drzwi będą skutecznie pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Wysokiej klasy materiały gwarantują świetną odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.


Niezawodność
 

Uniwersalność

Model ten łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz wymagań nie tylko wizualnych, ale i funkcjonalnych. W ofercie dostępne są wersje jedno i dwuskrzydłowe, z naświetlami bocznymi lub górnymi, modele pełne, przeszklone lub pełno-przeszklone.


Uniwersalność
 

Estetyka

Wykończenie z dbałością o każdy detal sprawia, że drzwi wyglądają niezwykle estetycznie w każdym otoczeniu. Można dopasować je do wyglądu bramy segmentowej lub dwuskrzydłowej dzięki zastosowaniu paneli stalowych, lakierowanych na wiele kolorów lub powlekanych okleiną drewnopodobną.


Estetyka
 

Dopasuj drzwi do siebie


Wypełnienie drzwi

Panel segmentowy
Panel z blachy
gładkiej
Wkład dwuszybowy

Przetłoczenia paneli segmentowych

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie

Struktury paneli segmentowych

Woodgrain
Gładka
Stucco
Farba

Kolory paneli segmentowych

RAL 3000
RAL 5010
RAL 6005
RAL 7016
RAL 7016 DM
7016 struktura drewnopodobna
RAL 7024 DM
RAL 8014
RAL 9002
RAL 9006
RAL 9007
RAL 9005 DM
RAL 9016
Winchester
Złoty dąb
Orzech
Dąb bagienny
Ciemny dąb
Mahoń

Wybierz drzwi aluminiowe ECONOLINE, jeśli:

zależy Ci na wysokiej jakości.
szukasz sprawdzonego produktu do pomieszczeń wewnątrz budynku (drzwi wewnętrzne).
potrzebujesz modelu, którym nie zawiedzie w każdych warunkach.

Parametry i opis techniczny


Drzwi ECONOLINE wypełnione są w zależności od potrzeb Klienta: wkładem dwuszybowym, jednostronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm) lub wkładem dwuszybowym, obustronnie bezpiecznym (grubość wkładu 24 mm), panelem z blachy gładkiej o grubości 20 mm, lakierowanym na dowolny kolor z palety RAL (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem styropianowym) lub panelem segmentowym o grubości 40 mm (obustronnie blacha stalowa z rdzeniem poliuretanowym) dostępnym w wielu kolorach lub okleinach drewnopodobnych. Wszystkie typy wypełnień przymocowane są za pomocą listew przyszybowych. Ościeżnica oraz rama skrzydła drzwi ECONOLINE wykonane są z profili aluminiowych, jednokomorowych o grubości ścianki 1,5 mm. Profile te są zimne, bez przegrody termicznej. Ościeżnica oraz rama skrzydła lakierowane są proszkowo na wybrane kolory z palety RAL.
Każde drzwi produkowane są na indywidualny wymiar Klienta. W zależności od potrzeb drzwi mogą być jedno lub dwuskrzydłowe. Drzwi montowane w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew. Od wewnątrz i zewnętrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydła montowane są 4 rodzaje uszczelek. Drzwi ECONOLINE standardowo posiadają próg aluminiowy. Standardowym wyposażeniem drzwi jest klamka ( kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką i rygle nawierzchniowe. Ponadto drzwi mogą posiadać wyposażenie dodatkowe np. pochwyty, samozamykacz, dodatkowe zamki, naświetla boczne czy górne, okna i inne.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić