Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

Gros to rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Nasza ponad 90-osobowa kadra dostarcza innowacyjne i sprawdzone rozwiązania dla domu i przemysłu. Specjalizujemy się w bramach segmentowych, dwuskrzydłowych, rolowanych oraz drzwiach profilowych stalowych i aluminiowych produkowanych na indywidualny wymiar. Lata doświadczeń, wysoce wykwalifikowani specjaliści oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam oferować najwyższej jakości produkty, które dzięki swojej niezawodności znajdują uznanie licznych Klientów w kraju i zagranicą.

Realizacja zamówień indywidualnych

Dzięki innowacyjnej linii technologicznej do produkcji bram segmentowych, nowoczesnej spawalni wraz z piaskarką i wyposażeniem spawalniczym oraz własnymi malarniami natryskowymi i proszkowymi możemy skutecznie dopasować produkty do niestandardowych wymagań naszych Klientów. Stosujemy najnowsze rozwiązania i podążamy za światowymi trendami, gwarantując niezawodność oraz atrakcyjną stylistykę.


Profesjonalna obsługa na każdym etapie współpracy

Doświadczona kadra i sieć sprawdzonych Partnerów w kraju i za granicą pomaga dokonać Klientom odpowiedniego wyboru produktu. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, by móc jeszcze skuteczniej doradzać w kwestiach handlowych i technicznych oraz maksymalizować jakość oferowanych produktów.


Produkty, które nie zawodzą

W naszych bramach i drzwiach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i komponenty dostarczane przez renomowanych europejskich producentów. Zapewniamy również szeroką ofertę innowacyjnej automatyki takich marek jak: Beninca, BFT, Came, GFA Elektromaten, Somfy czy Sommer.


Rozbudowana sieć Partnerów na terenie Polski

Produkty GROS oferuje ponad pół tysiąca doświadczonych Partnerów Handlowych w całej Polsce. Wszystkim naszym Partnerom umożliwiamy udział w specjalistycznych szkoleniach, gwarantując fachowe doradztwo handlowe i techniczne. Nasze produkty są obecne także zagranicą – w Czechach, Austrii, Belgii, Niemczech czy Słowacji.