Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

Brama
segmentowa
PRO 40mm


więcej
Brama	segmentowa PRO 40mm
Wygodne otwieranie Skuteczna izolacja Gwarancja bezpieczeństwa
Wygodne otwieranieBrama otwierana ręcznie lub automatycznie – pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim. Skuteczna izolacjaPanele segmentowe o grubości 40 mm wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową, a obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień (uszczelki między panelami, górne, dolne oraz boczne), który obniża utratę ciepła z garażu oraz tłumi hałas. Gwarancja bezpieczeństwaBrama wyposażona w szereg zabezpieczeń minimalizujących ryzyko wypadków. Posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty

Brama
aluminiowa
PPA


więcej
Brama aluminiowa PPA
Uniwersalna Do zadań specjalnych Przemyślane rozwiązania
UniwersalnaDostępne dwa rodzaje bramy przemysłowej do wyboru: brama przeszklona i brama wentylacyjna. Do zadań specjalnychIdealnie sprawdzi się w miejscach, w których potrzebny jest stały dopływ światła lub bardzo dobra wentylacja wnętrza obiektu, np. warsztatach samochodowych, salonach, myjniach czy garażach podziemnych. Przemyślane rozwiązaniaBrama otwiera się pionowo do góry pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim. Jest zbudowana z najwyższej jakości płaszcza bramy oraz prowadnic pionowych i poziomych wraz ze stalowymi dodatkami. Można ją wygodnie obsługiwać ręcznie bądź automatycznie.

Brama
dwuskrzydłowa
PRESTO


więcej
Brama	dwuskrzydłowa PRESTO
Kompaktowa forma Połączenie tradycji i nowoczesności Idealnie dopasowana
Kompaktowa formaBrama znakomicie będzie spełniać swoją funkcję w przypadku budynków, w których warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej. Połączenie tradycji i nowoczesnościBardzo solidna konstrukcja wykonana z profili stalowych, zimnych to tradycyjne i niezawodne rozwiązanie stosowane od wielu lat. Współcześnie, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i nowoczesnych projektów, wyróżnia się także niezwykle estetycznym wyglądem. Skrzydła bramy mogą być symetryczne lub asymetryczne. Idealnie dopasowanaBrama wykonana w oparciu o indywidualne wymagania Klienta. Gama ponad 200 kolorów oraz oklein drewnopodobnych sprawia, że produkt można łatwo i estetycznie dopasować do każdego otoczenia.

Brama
dwuskrzydłowa
UNICO


więcej
Brama	dwuskrzydłowa UNICO
Znakomita alternatywa Sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej formie Indywidualny projekt
Znakomita alternatywaModel dwuskrzydłowy doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których ze względu na warunki techniczne montaż bramy segmentowej lub rolowanej jest niemożliwy. Sprawdzone rozwiązania w nowoczesnej formieNiezwykle trwała konstrukcja ościeżnicy oraz skrzydeł wykonana ze stalowych profili ciepłych z przegrodą termiczną, gwarantująca niezawodność przez wiele lat. Łożyskowane zawiasy gwarantujące cichą pracę bramy. Połączenie najlepszych materiałów z wyjątkową estetyką. Indywidualny projektBrama w całości dopasowana do wymagań Klienta. Przygotowana pod indywidualny wymiar w gamie ponad dwustu kolorów i oklein drewnopodobnych. Model ten bez problemu wkomponujemy w każdą architekturę.