Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

Brama
segmentowa
STANDARD 40 mm


więcej
Wyjątkowa wytrzymałość Maksymalne bezpieczeństwo Wygodne użytkowanie
Wyjątkowa wytrzymałośćBardzo solidne wykonanie i najwyższej klasy materiały – gruba blacha zewnętrzna, sprężyny skrętne kuleczkowane na min. 20 000 cykli i niezwykle trwałe prowadnice ze stali. Maksymalne bezpieczeństwoBrama jest wyposażona w szereg zabezpieczeń, wśród których wymienić można m.in. panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny czy sprężyny, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe skutecznie ograniczające ryzyko wypadków. Wygodne użytkowanieMożliwość otwierania ręcznego lub automatycznego. Otwieranie ręczne nie wymaga wysiłku dzięki zastosowaniu wału napędowego i sprężyn skrętnych lub systemu ze sprężynami naciągowymi. Natomiast niezawodny automat elektryczny pozwala komfortowo otworzyć bramę w każdych warunkach pogodowych.

Brama
Segmentowa
TERMO 60 mm


więcej
Doskonała izolacja Komfortowa i bezpieczna obsługa Wysoka estetyka
Doskonała izolacjaWypełnienie paneli segmentowych bez przetłoczeń o grubości 60 mm stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa, która skutecznie chroni przed zimnem i hałasem. Idealne do budynków energooszczędnych. Komfortowa i bezpieczna obsługaBrama, otwierając się pionowo do góry, oszczędza miejsce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Model ten może być w wygodny sposób otwierany ręcznie lub automatycznie. Wyposażono ją w szereg zabezpieczeń skutecznie minimalizujących ryzyko wypadku. Wysoka estetykaSzeroki wybór kolorów paneli umożliwi idealne dopasowanie wizualne bramy do architektury domu. Estetykę poprawiają także tak praktyczne rozwiązania, jak uszczelka wsuwana w dolny panel.

Brama
dwuskrzydłowa
PRESTO


więcej
Idealnie dopasowana Tradycja w parze z nowoczesnością Bogate wyposażenie dodatkowe
Idealnie dopasowanaDoskonała alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej. Produkowana na indywidualny wymiar – łatwo dopasować ją do każdego rodzaju zabudowań. Tradycja w parze z nowoczesnościąBardzo solidna konstrukcja wykonana z profili zimnych to tradycyjne i niezawodne rozwiązanie stosowane od wielu lat. Współcześnie, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i nowoczesnych projektów, wyróżnia się także niezwykle estetycznym wyglądem. Skrzydła bramy mogą być symetryczne lub asymetryczne. Bogate wyposażenie dodatkoweSzeroka gama dodatków podnoszących komfort użytkowania bramy takich jak okna, panele aluminiowe przeszklone, kratki wentylacyjne, dodatkowe zamki czy drzwi przejściowe. Możliwość wyboru sposobu otwierania bramy pomiędzy automatycznym lub ręcznym.

Brama
dwuskrzydłowa
UNICO


więcej
Niezawodna estetyka Bezproblemowa adaptacja Praktyczne dodatki
Niezawodna estetykaWyjątkowo trwała symetryczna lub asymetryczna konstrukcja dwuskrzydłowa, wykonana ze stalowych profili ciepłych z przegrodą termiczną. Sprawdzone rozwiązania, najlepsze materiały i dbałość o detale składają się na produkt, który w doskonałej formie będzie służył przez wiele lat. Bezproblemowa adaptacjaBramę wyjątkowo łatwo dopasować do każdego rodzaju zabudowań. Jest produkowana pod indywidualny wymiar i wszelkie wymagania Klienta. Będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku budynków, w których nie można z powodów technicznych zamontować bramy segmentowej lub rolowanej. Praktyczne dodatkiModel ten można uzupełnić wybranymi z bogatego asortymentu dodatkami takimi jak klamki, zamki czy pochwyty. Ułatwiają one użytkowanie bramy i gwarantują maksymalną wygodę. Istnieje również możliwość wyboru pomiędzy ręcznym i automatycznym sposobem otwierania bramy.

Brama
Rolowana
STANDARD 77


więcej
Niezwykła oszczędność miejsca Automatyczna obsługa Skrojona na miarę
Niezwykła oszczędność miejscaBrama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w garażu jak i przed nim. Pancerz w całości zawija się na wał, ukryty w skrzynce nawojowej. Wybierając to rozwiązanie nie ma potrzeby poświęcania miejsca w obiekcie na system prowadnic obecny w bramie segmentowej. Automatyczna obsługaMożliwość automatycznego otwieranie bramy sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu np. nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki pogodowe. Brama rolowana otwierana jest za pomocą pilota. Jej obsługa jest wyjątkowo łatwa i wygodna. Skrojona na miaręModel ten jest produkowany pod indywidualny wymiar Klienta. Świetnie sprawdzi się jako rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy. To alternatywa dla bram segmentowych. Montaż jest prosty i nie zajmuje zbyt wiele czasu.