Atest PZH

Brama segmentowa przemysłowa
PRO 40 mm

Wśród zalet bramy segmentowej PRO 40mm marki Gros można wymienić m.in.: bardzo solidną konstrukcję, bezpieczne użytkowanie i niezawodność w każdych warunkach. Model ten świetnie sprawdzi się w budynkach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej lub centrach logistycznych.
  Pobierz ulotkę

Wytrzymałość

Wybierając bramę segmentową PRO 40 mm, wybierasz produkt, który w doskonałym stanie będzie służył przez długie lata. Płaszcz tego modelu wykonano z paneli z blachy stalowej cynkowanej ogniowo i lakierowanej. Sprężyny skrętne kuleczkowane mają wytrzymałość min. 25 000 cykli.


Wytrzymałość
 

Wygoda

Przemyślane i sprawdzone rozwiązania ułatwiają użytkowanie, dlatego też oferujemy możliwość wyboru ręcznego lub automatycznego sposobu otwierania bramy. Otwieranie ręczne, przy wykorzystaniu kołowrotu łańcuchowego, nie wymaga wysiłku dzięki wałowi napędowemu i sprężynom skrętnym. Za otwieranie automatyczne odpowiada wysokiej klasy napęd dostarczany przez renomowane firmy.


Wygoda
 

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest skuteczne zapobieganie wypadkom, dlatego też każda brama przemysłowa Gros wyposażona jest w niezawodne zabezpieczenia przed opadnięciem bramy w przypadku pęknięcia lin czy sprężyn. Dodatkowo można wyposażyć bramę w zabezpieczenia krawędziowe czy kurtyny optyczne.


Bezpieczeństwo
 

Dopasuj bramę do siebie


Przetłoczenia

Deska
Mikroprofilowanie
 

Struktury

Gładka
Stucco
 

Kolory

RAL 3000
RAL 5010
RAL 6005
RAL 7016
RAL 8014
RAL 9002
RAL 9006
 

Wybierz bramę segmentową PRO 40mm jeśli:

Zależy Ci na wytrzymałym produkcie, który może służyć w doskonałym stanie przez lata
Potrzebujesz dobrej izolacji termicznej wewnątrz budynku i odpowiedniego wytłumienia hałasu
Chcesz zapewnić sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania

Parametry i opis techniczny


Płaszcz bramy przemysłowej segmentowej PRO 40 mm został wykonany z paneli segmentowych o grubości 40mm i wysokości 500 mm i 610 mm dobieranych odpowiednio do wysokości bramy, złożonych z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Wypełnienie paneli to bezfreonowa pianka poliuretanowa. W zależności od typu paneli uszczelka międzysekcyjna znajduje się w ich dolnej lub górnej części.
Brama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim. Stabilna konstrukcja nośna wykonana jest z prowadnic pionowych i poziomych o grubości 2 mm wraz ze stalowymi dodatkami. Cały obwód bramy jest chroniony przez system trwałych uszczelnień. Model produkowany na indywidualny wymiar.
 

Przykładowe realizacje


Pokaż kolejne

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić