Brama segmentowa garażowa
TERMO 60mm

Brama garażowa segmentowa TERMO 60 mm, ze względu na doskonałe właściwości izolacyjne, jest najlepszym wyborem dla budynków mieszkalnych charakteryzujących się wysoką energooszczędnością. Skutecznie ogranicza utratę ciepła i tłumi hałasy. Jest niezwykle trwała oraz wygodna w obsłudze. Można dopasować ją do indywidualnych wymagań.
  Pobierz ulotkę

Izolacja

Mieszkając w energooszczędnym budynku na pewno zależy Ci na ograniczeniu utraty ciepła w każdy możliwy sposób. Model ten dzięki wypełnieniu paneli pianką bezfreonową o grubości 60 mm i elastycznym uszczelkom odpornym na działanie warunków atmosferycznych skutecznie ogranicza przenikanie ciepła.


Izolacja
 

Estetyka

Duży wybór kolorów oraz indywidualny projekt umożliwia dopasowanie bramy nawet najnowocześniej wyglądających budynków. Model ten idealnie wtopi się w całą architekturę lub będzie stanowił dodatkową ozdobę domu.


Estetyka
 

Wygoda

Brama oszczędza miejsce wewnątrz i na zewnątrz budynku, ponieważ otwiera się pionowo do góry. System otwierania może być ręczny lub wykorzystywać napęd elektryczny. Obie wersje charakteryzuje bardzo komfortowa obsługa. Szereg zabezpieczeń skutecznie ogranicza ryzyko wypadku.


Wygoda
 

Dopasuj bramę do siebie


Przetłoczenia

Płaska
 

Struktury

Gładka
 

Kolory

RAL 3004
RAL 5010
RAL 6005
RAL 7004
RAL 7012
RAL 7016
RAL 7023
RAL 7024
RAL 7035
RAL 7039
RAL 8003
RAL 8011
RAL 8014
RAL 8017
RAL 8028
RAL 9016
 

Wybierz bramę garażową segmentową TERMO 60 mm, jeśli:

potrzebujesz modelu, który maksymalnie ograniczy utratę ciepła z wnętrza budynku
chcesz, by brama stanowiła także ozdobę Twojego domu
zależy Ci na trwałym produkcie, którego użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe

Parametry i opis techniczny


Płaszcz bramy złożony jest z paneli skonstruowanych w sposób uniemożliwiający zgniecenie palców. Panele o grubości 60 mm występują w wysokościach: 500 mm oraz 610 mm, dobieranych odpowiednio do wysokości otworu. Ścianki paneli wykonane są z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Wypełnienie paneli stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Dolny panel posiada uszczelkę wsuwaną w dolny panel. Brama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim.
Stabilna konstrukcja nośna wykonana jest z prowadnic pionowych i poziomych o grubości 1,5 mm wraz ze stalowymi dodatkami. Kuleczkowane sprężyny skrętne wału wytrzymają m.in. 25 000 cykli. Cały obwód bramy jest chroniony przez system trwałych uszczelnień. Model produkowany na indywidualny wymiar, posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty. Szeroki wybór kolorów umożliwia łatwe dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić