Atest PZH

Brama przemysłowa dwuskrzydłowa
UNICO

Niezwykle trwała oraz estetyczna konstrukcja bramy przemysłowej dwuskrzydłowej UNICO znakomicie sprawdzi się w budynkach, w których ze względów technicznych nie można zamontować bramy rolowanej lub segmentowej. Model ten będzie idealnym uzupełnieniem wszelkiego rodzaju magazynów, hal produkcyjnych, montażowych czy budynków przemysłowych. Wygodna obsługa i niezawodne rozwiązania to gwarancja satysfakcji wieloletniego użytkowania bramy dwuskrzydłowej UNICO.
  Pobierz ulotkę

Trwałość

Bardzo solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5 mm do 2 mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (w kształcie sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Profile lakierowane są na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg wykonany z tworzywa. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40 mm. Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Elastyczność

Możliwość wyprodukowania bramy pod indywidualny wymiar oraz szeroki wybór przetłoczeń, struktur i kolorów umożliwia łatwe dopasowanie bramy do każdego budynku. Brama montowana w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew.


Elastyczność
 

Uniwersalność

Bramę można także zmodyfikować w zależności od potrzeb Klienta, dodając do niej takie dodatkowe wyposażenie jak okna, zamki, pochwyty czy kratki wentylacyjne.


Uniwersalność
 

Dopasuj bramę do siebie


Przetłoczenia

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
 

Struktury

Woodgrain
Gładka
Stucco
Farba
 

Kolory

RAL 3000
RAL 5010
RAL 6005
RAL 7016
RAL 7016 DM
7016 struktura drewnopodobna
RAL 7024 DM
RAL 8014
RAL 9002
RAL 9006
RAL 9007
RAL 9005 DM
RAL 9016
Winchester
Złoty dąb
Orzech
Dąb bagienny
Ciemny dąb
Mahoń
 

Wybierz bramę przemysłową dwuskrzydłową UNICO, jeśli:

szukasz trwałej i skutecznej alternatywy dla bramy segmentowej lub rolowanej.
chcesz dopasować produkt do ściśle określonych warunków i wymagań.
potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, gwarantujących komfort oraz niezawodność.

Parametry i opis techniczny


Bramy dwuskrzydłowe UNICO wypełnione są panelem segmentowym o grubości 40 mm o wysokościach: 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610 mm dobieranych przez firmę Gros. Panel złożony jest z blach stalowych, ocynkowanych i wypełnionych pianką poliuretanową. Do wyboru szeroka gama kolorów z palety RAL lub oklein drewnopodobnych. W bramie UNICO panel segmentowy jest przymocowany za pomocą listew przyszybowych. Od wewnątrz i zewnątrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydeł zamontowanych jest 4 rodzaje uszczelek. Standardowo brama posiada próg wykonany z tworzywa.
Standardowym wyposażeniem bram są: klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, stopki, kantrygiel lub klamka obrotowa z ryglem (w zależności od typu bramy). Ponadto, brama może posiadać wyposażenie dodatkowe. Zasadniczą różnicą między bramą garażową i przemysłową jest siatka wymiarów (bramy przemysłowe można zamawiać o znacznie większych gabarytach) oraz brak możliwość zamontowania napędu elektrycznego w bramach dwuskrzydłowych przemysłowych. Skrzydła są symetryczne, otwierają się od 90° do 180° w zależności od sposobu montażu.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić