Atest PZH

Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Trwałość

Bardzo solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych, zimnych, jednokomorowych, bez przegrody termicznej o grubości ścianki 1,5 mm i lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg stalowy. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40 mm. Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Trwałość
 

Elastyczność

Możliwość wyprodukowania bramy pod indywidualny wymiar oraz szeroki wybór przetłoczeń, struktur i kolorów umożliwia łatwe dopasowanie bramy do każdego budynku. Brama może być montowana w otworze lub na murze, za pomocą otworów w ramie lub kotew.


Elastyczność
 

Uniwersalność

Bramę można także zmodyfikować w zależności od potrzeb Klienta, dodając do niej takie dodatkowe wyposażenie jak okna, zamki, pochwyty, kratki wentylacyjne czy drzwi przejściowe.


Uniwersalność
 

Dopasuj bramę do siebie


 

Wybierz bramę przemysłową dwuskrzydłową PRESTO, jeśli:

szukasz trwałej i skutecznej alternatywy dla bramy segmentowej lub rolowanej.
chcesz dopasować produkt do ściśle określonych warunków i wymagań.
potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań, gwarantujących komfort oraz niezawodność.

Parametry i opis techniczny


Bramy dwuskrzydłowe PRESTO wypełnione są panelem segmentowym o grubości 40 mm i wysokościach: 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610 mm dobieranych przez firmę Gros. Panel złożony jest z blach stalowych, ocynkowanych i wypełnionych pianką poliuretanową. Do wyboru szeroka gama kolorów z palety RAL lub oklein drewnopodobnych. W bramie PRESTO panel segmentowy jest przymocowany za pomocą listew stalowych. Od wewnątrz i zewnątrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydeł zamontowanych jest 3 rodzaje uszczelek. Standardowo brama posiada próg stalowy.
Standardowym wyposażeniem bram są: klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, stopki, kantrygiel lub klamka obrotowa z ryglem (w zależności od typu bramy). Ponadto, brama może posiadać wyposażenie dodatkowe. Zasadniczą różnicą między bramą garażową i przemysłową jest siatka wymiarów (bramy przemysłowe można zamawiać o znacznie większych gabarytach) oraz brak możliwość zamontowania napędu elektrycznego w bramach dwuskrzydłowych przemysłowych. Skrzydła są symetryczne, otwierają się od 90° do 180° w zależności od sposobu montażu.
 

Przykładowe realizacje