Atest PZH

Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Funkcjonalność

Jeśli wewnątrz pomieszczenia, w którym pracujesz, potrzebujesz dobrej widoczności, brama przeszklona będzie doskonałym wyborem. Model ten gwarantuje odpowiedni dopływ światła słonecznego do wnętrza np. warsztatu samochodowego.

Z kolei, jeśli wewnątrz pomieszczenia, w którym przebywasz, potrzebujesz dobrej wentylacji, najlepszym wyborem będzie brama wentylacyjna. Model ten gwarantuje odpowiedni dopływ powietrza do wnętrza np. garażu podziemnego.


Funkcjonalność
 

Komfort

Możesz wybrać ręczny lub automatyczny system otwierania bramy przemysłowej aluminiowej PPA. Niezależnie od tego, na jaką wersję się zdecydujesz, użytkowanie tego modelu będzie łatwe i niewymagające wysiłku. Ręczne otwieranie możliwe jest dzięki kołowrotowi łańcuchowemu, natomiast automatykę oparto na wysokiej klasy napędach takich marek jak GFA Elektromaten czy Sommer.


Komfort
 

Zabezpieczenia

Ryzyko awarii w tym modelu bramy minimalizują m.in. zabezpieczenia przed opadnięciem bramy w przypadku pęknięcia sprężyn czy zerwania lin. Brama może być wyposażona w zabezpieczenia krawędziowe czy kurtyny optyczne. Posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty. Dzięki dodatkowym zamkom, ryglom czy blachom przeciwpodważeniowym zapewnią również odpowiednią ochronę budynku.


Zabezpieczenia
 

Dopasuj bramę do siebie


Rodzaje bramy przemysłowej aluminiowej

PPA PAP
PAP
Płaszcz bramy PAP złożony jest z paneli aluminiowych (aluminium bez przegrody termicznej) wypełnionych podwójną szybą polistyrenową lub akrylową. W wersji standardowej brama jest w kolorze srebrnym (anoda).
PPA PBP
PBP
Płaszcz bramy PBP złożony jest z paneli aluminiowych wypełnionych pojedynczą, perforowaną blachą stalową o prześwicie 67% (perforacja kwadratowa). Standardowo panele mają kolor srebrny.

 

PPA PPS
PPS
Płaszcz bramy PPS jest złożony z panela segmentowego (dolny) i paneli aluminiowych (aluminium bez przegrody termicznej). Panel PDS (przemysł deska stucco) o grubości 40 mm dobierany do wysokości bramy. Ścianki panela wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i lakierowanych. Od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej panel ma strukturę stucco. Panel od strony zewnętrznej lakierowany jest na 12 podstawowych kolorów. Pozostałe panele wypełnione podwójną zespoloną szybą polistyrenową lub akrylową.
PPA PAI
PAI
Cały płaszcz bramy PAI jest złożony z paneli aluminiowych (aluminium bez przegrody termicznej). Dolny panel wypełniony jest panelem izolacyjnym (blacha aluminiowa, styropian, blacha aluminiowa). Od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej dolny panel ma strukturę gładką i lakierowany jest na kolor RAL 9006. Można polakierowac na dowolny kolor z palety RAL. Pozostałe panele wypełnione podwójną zespoloną szybą polistyrenową lub akrylową.
PPA PAW
PAW
Cały płaszcz bramy PAW jest złożony z paneli aluminiowych (aluminium bez przegrody termicznej). Dolny panel wypełniony jest stalową, ocynkowaną blachą perforowaną o prześwicie ok 67% (perforacja kwadratowa). Od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej dolny panel jest lakierowany na kolor RAL 9006. Można polakierować na dowolny kolor z palety RAL. Pozostałe panele wypełnione podwójną zespoloną szybą polistyrenową lub akrylową.

 

Wybierz bramę przeszkloną aluminiową PPA, jeśli:

potrzebujesz funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających codzienną pracę
zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu bramy
szukasz modelu, który będzie niezawodnie spełniał swoje zadania przez wiele lat

Parametry i opis techniczny


Dostępne dwa rodzaje bram przemysłowych aluminiowych PPA:

a) przeszklona PAP – cały płaszcz bramy PAP złożony jest z paneli aluminiowych, wypełnionych wkładami z zespolonych szyb akrylowych. W wersji standardowej panele mają kolor srebrny (anoda) – za dopłatą można je polakierować na dowolny kolor z palety RAL (za wyjątkiem kolorów metalicznych).

Dodatkowo dolny panel przeszklony w bramie PAP może zostać zastąpiony:

- panelem segmentowym (brama PPS)– panel o grubości 40mm wypełniony pianką poliuretanową,
- panelem izolacyjnym (brama PAI) – dolny panel aluminiowy wypełniony styropianowym rdzeniem o grubości 20mm,
- panelem wentylacyjnym (brama PAW) – dolny panel aluminiowy wypełniony blachą stalową, ocynkowaną z perforacją kwadratową o prześwicie 67%.

b) wentylacyjna PBP – cały płaszcz bramy PBP złożony jest z paneli aluminiowych, wypełnionych pojedynczą blachą stalową, ocynkowaną z perforacją kwadratową o prześwicie 67%. W wersji standardowej panele mają kolor srebrny (anoda) – za dopłatą można je polakierować na dowolny kolor z palety RAL (za wyjątkiem kolorów metalicznych).
Płaszcz bramy przemysłowej aluminiowej PPA został wykonany z paneli aluminiowych o grubości 40mm i wysokości dobieranych odpowiednio do wysokości bramy. Brama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim. Stabilna konstrukcja nośna wykonana jest z prowadnic pionowych i poziomych o grubości 2 mm wraz ze stalowymi dodatkami. Kuleczkowane sprężyny skrętne wału wytrzymają m.in. 25 000 cykli. Cały obwód bramy jest chroniony przez system trwałych uszczelnień. Model produkowany na indywidualny wymiar.
 

Przykładowe realizacje