Nie znaleziono treści

Przepraszamy, ale nie mogliśmy odnaleźć żądanej treści. Przejdź do innej podstrony klikając linka w menu.

  Pobierz ulotkę

Bezpieczeństwo

Z bramą segmentową STANDARD 40 mm maksymalnie ograniczysz ryzyko wypadków. Model ten został wyposażony w liczne zabezpieczenia, wśród których wymienić można m.in. panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia przed opadnięciem bramy na skutek pęknięcia sprężyn czy zerwania lin. Dodatkowo bramę można wyposażyć w fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe.


Bezpieczeństwo
 

Trwałość

Produkt ten posłuży Ci przez lata dzięki bardzo solidnemu wykonaniu i najwyższej klasy materiałom. Brama składa się m.in. paneli zbudowanych z wytrzymałej blachy, sprężyn skrętnych kuleczkowanych na min. 20 000 cykli i konstrukcji wykonanej ze stali ocynkowanej.


Trwałość
 

Komfort

Bramę wygodnie i szybko otworzysz w każdych warunkach atmosferycznych. Otwieranie ręczne jest łatwe w obsłudze poprzez zastosowanie wału napędowego wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy. Natomiast niezawodny automat elektryczny sprawia, że wjedziesz do garażu bez konieczności wysiadania z pojazdu.


Komfort
 

Dopasuj bramę do siebie


 

Wybierz bramę garażową segmentową STANDARD 40 mm, jeśli:

cenisz wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
szukasz sprawdzonego produktu, który nie zawiedzie nawet po kilku latach.
potrzebujesz modelu estetycznego i idealne dopasowanego do Twoich wymagań.

Parametry i opis techniczny


Płaszcz bramy złożony jest z paneli skonstruowanych w sposób uniemożliwiający zgniecenie palców. Panele o grubości 40 mm występują w wysokościach: 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) oraz 610 mm, dobieranych odpowiednio do wysokości otworu. Ścianki paneli wykonane są z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych. Wypełnienie paneli stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa. Dolny panel posiada uszczelkę wsuwaną w dolny panel. Brama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w budynku jak i przed nim.
Stabilna konstrukcja nośna wykonana jest z prowadnic pionowych i poziomych o grubości 1,5 mm wraz ze stalowymi dodatkami. Kuleczkowane sprężyny skrętne wału wytrzymają m.in. 20 000 cykli. Cały obwód bramy jest chroniony przez system trwałych uszczelnień. Model produkowany na indywidualny wymiar, posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty. Szeroki wybór przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia łatwe dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
 

Przykładowe realizacje