Brama garażowa rolowana STANDARD 77

Brama garażowa rolowana STANDARD 77 to doskonała alternatywa dla bramy segmentowej. Idealnie sprawdza się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych, w których zabudowa wymaga nietuzinkowych rozwiązań lub oszczędzania przestrzeni. Model ten jest obsługiwany niezawodną automatyką i gwarantuje niezwykle wygodne użytkowanie. Można dopasować go do indywidualnych wymagań i potrzeb Klienta.
  Pobierz ulotkę

Kompaktowość

Brama garażowa rolowana świetnie sprawdzi się w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy czy też w miejscach gdzie szczególnie zależy nam na oszczędności przestrzeni pod sufitem. Model rolowany otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię zarówno w garażu, jak i przed nim.


Kompaktowość
 

Automatyka

Model ten jest otwierany wyłącznie automatycznie. Pancerz bramy nawija się na wał nawojowy umieszczony w skrzynce aluminiowej (montowanej na zewnątrz, wewnątrz lub w otworze budynku). Bramę możesz obsłużyć łatwo i bez wysiłku za pomocą pilota. W przypadku braku prądu do otwierania służy korba.


Automatyka
 

Bezpieczeństwo

Ryzyko wypadków jest maksymalnie ograniczone dzięki takim rozwiązaniom jak fotokomórki, hamulec inercyjny czy zabezpieczenia krawędziowe. Bramę wyposażono także w uszczelki szczotkowo-gumowe w prowadnicach pionowych oraz profil gumowy w dolnym panelu, które zmniejszają utratę ciepła z wnętrza garażu.


Bezpieczeństwo
 

Dopasuj bramę do siebie


Profile

Profil bramowy
Profil przeszklony
Profil wentylacyjny
 

Kolory

Biały
Kremowy
Beżowy
Purpurowy RAL 3004
Niebieski RAL 5010
Granat RAL 5011
Zieleń Mchu RAL 6005
Zieleń jodłowa RAL 6009
Antracyt RAL 7016
Brąz RAL 8014
Ciemny brąz RAL 8019
Szary RAL 7038
Grafitowy DB 703
Czarny RAL 9005
Srebrny RAL 9006
Złoty dąb
Orzech
Irish oak
 

Wybierz bramę garażową rolowaną STANDARD 77, jeśli:

potrzebujesz rozwiązania, które łatwo dopasować do warunków zabudowy
chcesz oszczędzić miejsce przed i wewnątrz garażu
zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu

Parametry i opis techniczny


Brama garażowa rolowana STANDARD 77 zbudowana jest z pancerza bramy, prowadnic pionowych oraz skrzynki z wałem nawojowym. Pancerz bramy składa się z profili aluminiowych o wysokości 77 mm i grubości 18mm, wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, zakończony listwą dolną ekstrudowaną. Profile bramy powlekane są lakierami proszkowymi i zakończone aretkami wykonanymi z tworzywa sztucznego.
Brama otwierana automatycznie – pancerz bramy nawija się na wał nawojowy, umieszczony w skrzynce aluminiowej. Otwieranie za pomocą pilota. Model ten może być zamontowany wewnątrz, na zewnątrz lub w otworze. Brama produkowana na indywidualny wymiar.
 

Przykładowe realizacje


Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić