Atest PZH

Brama garażowa dwuskrzydłowa UNICO

Wyjątkowa wytrzymałość, doskonały wygląd i rozwiązania gwarantujące satysfakcję z użytkowania to cechy bramy garażowej dwuskrzydłowej UNICO. Model ten idealne sprawdza się we wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych czy garażach wolnostojących, w których nie ma możliwości montażu bramy rolowanej lub segmentowej. Brama dwuskrzydłowa zachwyci nie tylko sprawdzoną funkcjonalnością, ale i estetyką, dzięki której łatwo dopasujemy ją do architektury budynku.
  Pobierz ulotkę

Dopasowanie

Brama produkowana pod indywidualny wymiar i preferencje. Łatwo dopasować ją do architektury budynku. Do wyboru gama ponad 200 kolorów, jak i oklein drewnopodobnych. Wiele przetłoczeń i struktur. Brama montowana w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew.


Dopasowanie
 

Wytrzymałość

Bardzo solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5 mm do 2 mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (w kształcie sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Profile lakierowane są na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg wykonany z tworzywa. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40 mm. Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.


Wytrzymałość
 

Udogodnienie

Model dwuskrzydłowy może być otwierany ręcznie (w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, kantrygiel oraz stopki), jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, np. deszczem czy śniegiem. Brama jest otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.


Udogodnienie
 

Dopasuj bramę do siebie


Przetłoczenia

Deska
Linia
Płaska
Mikroprofilowanie
 

Struktury

Woodgrain
Gładka
Farba
 

Kolory

RAL 7016
RAL 7016 DM
7016 struktura drewnopodobna
RAL 7024 DM
RAL 8014
RAL 9006
RAL 9007
RAL 9005 DM
RAL 9016
Winchester
Złoty dąb
Orzech
Dąb bagienny
Ciemny dąb
Mahoń
 

Wybierz bramę garażową dwuskrzydłową UNICO, jeśli:

zależy Ci na jakości, a nie możesz zamontować bramy segmentowej lub rolowanej
szukasz modelu niezwykle estetycznego, który łatwo dopasować do każdego budynku
potrzebujesz rozwiązań, które ułatwiają codzienne użytkowanie bramy

Parametry i opis techniczny


Bramy dwuskrzydłowe UNICO wypełnione są panelem segmentowym o grubości 40 mm o wysokościach: 500 mm, 555 mm (panel 555 mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610 mm dobieranych przez firmę Gros. Panel złożony jest z blach stalowych, ocynkowanych i wypełnionych pianką poliuretanową. Do wyboru szeroka gama kolorów z palety RAL lub oklein drewnopodobnych. W bramie UNICO panel segmentowy jest przymocowany za pomocą listew przyszybowych. Od wewnątrz i zewnątrz na całym obwodzie ościeżnicy oraz ramy skrzydeł zamontowanych jest 4 rodzaje uszczelek. Standardowo brama posiada próg wykonany z tworzywa.
Standardowym wyposażeniem bram są: klamka (kilka rodzajów do wyboru) z zamkiem i wkładką, stopki, kantrygiel lub klamka obrotowa z ryglem (w zależności od typu bramy). Ponadto, brama może posiadać wyposażenie dodatkowe. Zasadniczą różnicą między bramą garażową i przemysłową jest siatka wymiarów (bramy przemysłowe można zamawiać o znacznie większych gabarytach) oraz brak możliwość zamontowania napędu elektrycznego w bramach dwuskrzydłowych przemysłowych.
 

Chcesz znaleźć salon z ekspozycją?
A może zadać pytanie o produkt?

Sprawdź gdzie kupić